Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Bal Karnawałowy

balW środę 5 lutego odbył się w naszej szkole coroczny Bal Karnawałowy, podczas którego w dwóch turach bawili
się uczniowie klas I-III oraz IV-VI. W sali dekorowanej przez przedstawicieli Samorządu.
Atmosfera była znakomita, podkręcana umiejętnie przez dj-a, Maksymiliana Rzucidło (klasa V a), który prowadził imprezę pod okiem p. Łukasza Augustynika. Nie zabrakło tańców, nie zabrakło zabaw, nie zabrakło szerokich uśmiechów.
Wielkie słowa podziękowania kierujemy do nauczycieli, którzy przygotowali i prowadzili bal. Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy w szczególności Samorządowi Uczniowskiemu - sekcjom organizatorskiej i dekoratorskiej.
 

Szanowni Państwo

Dyrektor I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” w Wyszkowie zaprasza do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „JOIN US AND READ TOGETHER!”.  Głównym celem konkursu jest promowanie wśród uczniów czytania książek w języku angielskim.  Szczegółowe informacje wraz z regulaminem w załączeniu.  Serdecznie zapraszamy!

Regulamin

Zgłoszenie

Książka 1

Książka 2

 

Jasełka

bn2019Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Po tradycyjnych Jasełkach przyszedł czas na przygotowany przez zespoły klasowe koncert, podczas którego mogliśmy usłyszeć różnorodne utwory i te tradycyjne oraz te bardziej współczesne, w języku polskim oraz w języku angielskim. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po koncercie nadszedł czas na świąteczny pokaz taneczny zumby w wykonaniu uczennic naszej szkoły pod okiem p. Wioletty Kalinowskiej. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.Po zakończonym występie głos zabrała dyrektor szkoły p. Urszula Nowak-Martyna, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

| Fotogaleria |

NOC MIKOŁAJKOWA

mikolajkiW nocy z 6 na 7 grudnia 2019 roku dla uczniów z klas I-III odbyła się  jak co roku, Noc Mikołajkowa pod hasłem "Skąd się wziąłeś Mikołaju?". Na początku spotkania nasi uczniowie znaleźli pod choinką listy od Mikołaja, w których była lista zadań do wykonania. Spotkanie zostało otwarte seansem filmowym pt. "Święty Mikołaj". W programie znalazły się konkursy mikołajkowe m.in.: wyścigi w workach, lepienie łańcucha na choinkę, prezent parzy, quiz świąteczny oraz zespołowa praca plastyczna "Skarpeta Mikołaja". Po wielu atrakcjach przyszedł czas na pyszną kolację i wieczorną toaletę. Ten wyjątkowy wieczór zakończony został tradycyjnie czytaniem bajki na dobranoc przez wychowawców. Rano nasi uczniowie znaleźli pod choinką długo oczekiwane prezenty.

| Fotogaleria |

Tegoroczna Andrzejkowa Noc Filmowa już za nami!

andrzejkiUczniowie klas 4-6 wraz z wychowawcami spędzili wspólnie andrzejkowy wieczór. Tym razem film pt. "Był sobie pies", który bawił i wzruszał wszystkich, młodszych i starszych uczestników imprezy.
Ci, którzy nie mieli ochoty na silne emocje, rozkręcili tańce na świetlicy. Nie zabrakło wróżb w których celowała klasa 5b. Pojawiły się nawet ciasteczka z wróżbą! Wśród gier, zabaw i mnóstwa śmiechu upłynęła znaczna część nocy, zanim rozbawione towarzystwo pozwoliło nakłonić się do spania.

| Fotogaleria |

 

 

Konkurs Biblijny o Dziejach Apostolskich

Pod takim właśnie tytułem w piątek 22 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Wyszkowie odbył się konkurs dotyczący wiedzy o tematyce teologicznej.

Brali w nim udział uczniowie klas  V - VIII z dziewięciu szkół podstawowych. Naszą Szkołę godnie reprezentowali: Magdalena Szczytowska zdobywając III miejsce i Franciszek Bieniawskiz kl. VI. Gratulujemy i życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów w zdobywaniu  wiedzy i  nowych umiejętności!

biblia

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

08812331
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
8098
13833
73647
8630784
283916
416406
8812331

Your IP: 3.226.122.74
Server Time: 2020-02-21 14:53:40

Video

 

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Joomla Templates by Joomla-Monster.com