Bal Karnawałowy

balW środę 5 lutego odbył się w naszej szkole coroczny Bal Karnawałowy, podczas którego w dwóch turach bawili
się uczniowie klas I-III oraz IV-VI. W sali dekorowanej przez przedstawicieli Samorządu.
Atmosfera była znakomita, podkręcana umiejętnie przez dj-a, Maksymiliana Rzucidło (klasa V a), który prowadził imprezę pod okiem p. Łukasza Augustynika. Nie zabrakło tańców, nie zabrakło zabaw, nie zabrakło szerokich uśmiechów.
Wielkie słowa podziękowania kierujemy do nauczycieli, którzy przygotowali i prowadzili bal. Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy w szczególności Samorządowi Uczniowskiemu - sekcjom organizatorskiej i dekoratorskiej.

Szanowni Państwo

Dyrektor I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” w Wyszkowie zaprasza do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „JOIN US AND READ TOGETHER!”.  Głównym celem konkursu jest promowanie wśród uczniów czytania książek w języku angielskim.  Szczegółowe informacje wraz z regulaminem w załączeniu.  Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenie

Książka 1

Książka 2

Jasełka

bn2019Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Po tradycyjnych Jasełkach przyszedł czas na przygotowany przez zespoły klasowe koncert, podczas którego mogliśmy usłyszeć różnorodne utwory i te tradycyjne oraz te bardziej współczesne, w języku polskim oraz w języku angielskim. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po koncercie nadszedł czas na świąteczny pokaz taneczny zumby w wykonaniu uczennic naszej szkoły pod okiem p. Wioletty Kalinowskiej. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.Po zakończonym występie głos zabrała dyrektor szkoły p. Urszula Nowak-Martyna, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

NOC MIKOŁAJKOWA

mikolajkiW nocy z 6 na 7 grudnia 2019 roku dla uczniów z klas I-III odbyła się  jak co roku, Noc Mikołajkowa pod hasłem "Skąd się wziąłeś Mikołaju?". Na początku spotkania nasi uczniowie znaleźli pod choinką listy od Mikołaja, w których była lista zadań do wykonania. Spotkanie zostało otwarte seansem filmowym pt. "Święty Mikołaj". W programie znalazły się konkursy mikołajkowe m.in.: wyścigi w workach, lepienie łańcucha na choinkę, prezent parzy, quiz świąteczny oraz zespołowa praca plastyczna "Skarpeta Mikołaja". Po wielu atrakcjach przyszedł czas na pyszną kolację i wieczorną toaletę. Ten wyjątkowy wieczór zakończony został tradycyjnie czytaniem bajki na dobranoc przez wychowawców. Rano nasi uczniowie znaleźli pod choinką długo oczekiwane prezenty.

Tegoroczna Andrzejkowa Noc Filmowa już za nami!

andrzejkiUczniowie klas 4-6 wraz z wychowawcami spędzili wspólnie andrzejkowy wieczór. Tym razem film pt. "Był sobie pies", który bawił i wzruszał wszystkich, młodszych i starszych uczestników imprezy.

Konkurs Biblijny o Dziejach Apostolskich

Pod takim właśnie tytułem w piątek 22 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Wyszkowie odbył się konkurs dotyczący wiedzy o tematyce teologicznej.

Brali w nim udział uczniowie klas  V - VIII z dziewięciu szkół podstawowych. Naszą Szkołę godnie reprezentowali: Magdalena Szczytowska zdobywając III miejsce i Franciszek Bieniawskiz kl. VI. Gratulujemy i życzymy naszym uczniom kolejnych sukcesów w zdobywaniu  wiedzy i  nowych umiejętności!

biblia

Your IP: 3.226.122.74