Header

Facebook YouTube

 

Books

Books

 

 

Toys

Toys

 

 

Painting

Painting

 

 

Sport

Sport

 

Podręczniki

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Nasza szkoła

Tworząc naszą I Językową  Szkołę Podstawową „Language” w Wyszkowie  założyliśmy sobie kilka podstawowych  elementów, które składają się na naszą  spójną ideę  nowoczesnego i skutecznego kształcenia:

  • Jedną z naczelnych zasad funkcjonowania małego dziecka w okresie  rozpoczynającym naukę  w szkole jest zapewnienie  poczucia bezpieczeństwa  oraz zaspokojenie  potrzeby zabawy jako naturalnej metody poznawania świata a jednocześnie stanowiącej podstawową metodę nauczania w edukacji  wczesnoszkolnej.
  • Każde dziecko jest inne, niepowtarzalne, wyjątkowe. Ma indywidualne potrzeby, zainteresowania, zdolności.
  • To do nas - dorosłych należy pokazywanie dzieciom  jakie mają możliwości, otwieranie drzwi do nowych często nieznanych jeszcze światów: tańca, muzyki, sportu, sztuki, nauki.
  • Każdy oddział realizuje wszystkie obowiązkowe zajęcia zgodnie z podstawa programową MEN dla poszczególnych  etapów edukacji.
  • Wyznajemy niekwestionowaną potrzebę wdrożenia tzw. „wczesnego startu językowego”, dzięki  któremu wykorzystane będą naturalne predyspozycje dzieci do nauki języków obcych takie jak; ciekawość, aktywność  poznawcza, spontaniczność, ufność, potrzeba komunikacji, łatwość przystosowywania się  do nowych  sytuacji jak tez ich zdolności artykulacyjne i brak lęku przed mówieniem. 
  • Za jeden  z ważniejszych  elementów edukacji wczesnoszkolnej uważamy naukę języków obcych, która oprócz osłuchania się z językiem, ma na celu wykształcenie  u dzieci pozytywnej  postawy wobec  edukacji językowej.
  • Realizujemy nowoczesne nauczanie wczesnoszkolne oferujące dzieciom edukację, która całkowicie odbywać się będzie w szkole – dziecko utrwala  wiedzę i umiejętności zdobyte na lekcjach  z nauczycielem w ramach zajęć  świetlicowych a podręczniki zostawia w szkole.
  • Organizacja zajęć w szkole (możliwy przedział godz.  od 6.30  do 18.00) uwzględnia ponadto codzienny pobyt dziecka na świeżym powietrzu, udział w zajęciach dodatkowych wybranych przez rodziców dzieci, wsparcie psychologiczno - pedagogiczne  oraz czas przeznaczony na posiłki. 

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Licznik odwiedzin

23386957
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
5336
7978
54219
23292176
159888
203520
23386957

Your IP: 34.204.181.91
Server Time: 2023-09-23 11:18:16

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com