Covid - 19

sars cov 2

Wizja i misja

ŻEBY SZKOŁA BYŁA RADOŚCIĄ!

Wizja

Nasza szkoła proponuje dzieciom idealne środowisko rozwoju twórczego i psychospołecznego, pomaga w kształtowaniu młodych osób o otwartych, oryginalnych, niezależnych umysłach, swobodnie posługujących się językiem obcym oraz hołdującym najważniejszym wartościom.

Misja

Pragniemy współtworzyć wraz z rodzicami wyjątkową szkołę, w której dzieci będą się czuły bezpiecznie i swobodnie jak w drugim domu.
Dokładany starań, aby w atmosferze bezpieczeństwa, radości i szczęśliwego dzieciństwa tworzyć warunki edukacyjne i wychowawcze zapewniające wspomaganie oraz wszechstronny rozwój dzieci zgodnie z ich wrodzonym potencjałem, możliwościami rozwojowymi i zainteresowaniami. Skutecznie przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki na dalszym etapie edukacyjnym ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności językowych. Nasza szkoła zapewnia dzieciom aktywną opiekę edukacyjno – wychowawczą przez cały szkolny dzień, w którym jest miejsce na zajęcia edukacyjne, zabawy rozwijające kreatywność a także czas pracy własnej przy odrabianiu lekcji.

13252023

Your IP: 3.219.31.204