Wolontariusze w akcji

Wolontariusze naszej szkoły wybrali się do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie, do miejsca gdzie schronienie znajdują psy, które z różnych powodów zostały pozbawione domu. Z ciekawością przyglądali się jego czterołapym mieszkańcom, a po chwili zaczęli się z nimi bawić i  przytulać. Podczas rozmowy dzieci dowiedziały się jak można adoptować psa, jakie obowiązki spoczywają na nowym właścicielu czworonoga. Podczas burzy mózgów wybrane zostało imię dla jednego z piesków- Beza,  przybrana „mama” to Marysia z klasy 7a. Wizyta była dużym przeżyciem i wywołała wiele pozytywnych emocji. Prawie każde dziecko marzy o czworonożnym przyjacielu, a dla tych, którzy z wielu powodów nie mogą mieć zwierzęcia w domu, to okazja do zobaczenia sympatycznych psiaków.