Header

Facebook YouTube

Podręczniki

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY

Szkolny Wolontariat dziękuje  za udział  w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla Szkół – ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY! Zebraliśmy 79 kg baterii i 4 kg telefonów.  Podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w tegoroczną akcję! Zapraszamy w nowym roku szkolnym  ponownie do podjęcia działań proekologicznych.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W naszej szkole również od wielu lat działa Szkolny Klub Wolontariatu. Wolontariat to jedna z najbardziej szlachetnych postaw człowieka. To służba dla dobra innych, zatroskanie o los bliźniego, praca na rzecz najbardziej potrzebujących. To jakby dar z siebie. Bardzo cieszy nas, że tylu uczniów naszej szkoły przystąpiło do Szkolnego Klubu Wolontariatu.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM i RODZICOM, KTÓRZY AKTYWNIE WŁĄCZAJĄ SIĘ W NASZE AKCJE, MIMO CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW ZNAJDUJĄ CZAS I SIŁĘ, ABY POMAGAĆ INNYM. ZAWSZE SPOTYKAMY SIĘ Z OGROMNĄ ŻYCZLIWOŚCIĄ I HOJNOŚCIĄ DARCZYŃCÓW, ZA CO JESTEŚMY NIEZMIERNIE WDZIĘCZNI. WASZA POMOC JEST NIEOCENIONA.


<div class=

Zbiórka karmy dla zwierząt

plakat serce dla zwierzat

Od poniedziałku 18.09.2023 roku rusza w naszej szkole coroczna zbiórka karmy dla zwierząt z ośrodka adopcyjnego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników do udziału w zbiórce.

 

Zbiórka

kamerun

Organizujemy szkolną zbiórkę dla dzieci z przedszkola w Jaunde. Każdy z nas może się przyłączyć i sprawić przedszkolakom<img src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png" alt="

Pomagamy!

hania

Nasza szkoła przyłączyła się do zbierania plastikowych nakrętek, które przekazane zostaną na rzecz małej Hani. Nasza akcja trwać będzie do końca marca.
 
Pomagamy i się do akcji włączamy.!

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Gościmy

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com