Header

Facebook YouTube

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

Galeria

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Ogłoszenie!

pozar

Paczka na kresy 2022

kresy

WOŚP- podziękowania ♥️

wosp22

Otrzymaliśmy podziękowania za udział w 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcji zbierania do puszki wzięli udział uczniowie działający w wolontariacie I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" W Wyszkowie. Dziękujemy szczególnie rodzicom przedszkola Nasze Bambino i Nasze Bambino 2 jak również uczniom i nauczycielom "Language" i szkoły ZDZ w Wyszkowie- I TP-U w Wyszkowie.

 

ZAKOŃCZENIE ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI KARMY DLA ZWIERZĄT

16 grudnia 2021 r. w naszej szkole zakończyła się zbiórka karmy dla psów i kotów przebywających Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za serce okazane opuszczonym zwierzakom, oraz za aktywne włączenie się do akcji. Zebrane produkty zostały przekazane z wolontariuszami, którzy także bardzo Państwu dziękują za udział w tej szlachetnej zbiórce.
Dziękujemy!

Wolontariusze karmią ptaki ❄️☃️

Zima, to trudny czas dla ptaków i dlatego nasi wolontariusze dbają o karmniki, które są na terenie naszej placówki ZDZ. Ekipa Wolontariuszy zachęca społeczność szkolną do włączenia się w akcję dokarmiania ptaków, aby pomóc ptakom przetrać zimę.
Pamiętajmy, że pokarm dla ptaków powinien być jak najbardziej zbliżony do tego, co jedzą w naturze. Nasi skrzydlaci sąsiedzi będą wdzięczni za ziarna prosa, niełuskanego słonecznika, siemię, owies, pszenicę, czy orzechy.
Dziękujemy Gmina Wyszków za bezpłatne mieszanki zbóż, orzechów i nasion przeznaczoną dla ptaków wolno żyjących.

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Video

 

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com