DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W I JSP „LANGUAGE”

d otwartyW czwartek 9 marca odbył się Dzień Otwarty w I JSP w Wyszkowie. Przyszli uczniowie mieli możliwość poznać budynek szkoły, uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach językowych również z native speakerem, interaktywnych, doświadczalnych i sportowych. Kolejnym punktem spotkania był pokaz mody „Children’s fashion show 2017 at the first primary school” prowadzony  w języku angielskim z udziałem naszych uczniów. Nasze grono przy nieocenionej i niezawodnej pomocy młodzieży z klas pedagogicznych IV Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie, prowadzonego przez ZDZ w Wyszkowie przygotowało dla naszych gości moc niezapomnianych wrażeń. Było poszukiwanie przez naszych małych detektywów, tajnie ukrytych prezentów, przy pomocy mapek i  śladów pozostawionych w budynku szkoły.

W trakcie, gdy dzieci pochłonięte były zabawą i ciekawymi zajęciami, rodzice mieli możliwość porozmawiania z Kadrą oraz Dyrekcją o ofercie, programie dydaktyczno-wychowawczym, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących aspektach funkcjonowania placówki.

Okres wczesnoszkolny to podłoże poznania siebie i innych, zdobywanie wiedzy i umiejętności koniecznych w przyszłej edukacji. Dzięki temu spotkaniu zapewne wielu rodziców utwierdziło się w przekonaniu, że  I Językowa Szkoła Podstawowa „Language” to dobry wybór dla ich dziecka. Dyrekcja oraz grono pedagogiczne serdecznie dziękuje wszystkim gościom oraz zaprasza do współpracy z placówką.