Jasełka

bn2019Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Po tradycyjnych Jasełkach przyszedł czas na przygotowany przez zespoły klasowe koncert, podczas którego mogliśmy usłyszeć różnorodne utwory i te tradycyjne oraz te bardziej współczesne, w języku polskim oraz w języku angielskim. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po koncercie nadszedł czas na świąteczny pokaz taneczny zumby w wykonaniu uczennic naszej szkoły pod okiem p. Wioletty Kalinowskiej. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.Po zakończonym występie głos zabrała dyrektor szkoły p. Urszula Nowak-Martyna, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

Your IP: 13.59.236.219
Server Time: 2024-04-19 07:43:15