Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Covid - 19

sars cov 2

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

pz

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

Pasje uczniów

dyp

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

ZIELONA SZKOŁA 20-22 MAJ

z szkolaW dniach 20 – 22 maja nasi uczniowie wraz z opiekunami wybrali się na trzydniową zieloną szkołę w piękne tereny Podlasia.  

Dzień I

Tuż po przyjeździe na miejsce zwiedzaliśmy Muzeum oraz Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej. Po długim spacerze nadszedł czas na rozlokowanie w pokojach w przepięknym hotelu „Lipowy Most”.  Wszyscy byliśmy pod wrażeniem tego uroczego miejsca. Po południu czekał na nas jeszcze basen a wieczorem ognisko z kiełbaskami i harcerską piosenką. 

Dzień II

Tuż po śniadaniu nasi uczniowie mieli okazję nabyć zupełnie nowe umiejętności. Na terenie hotelu czekały na nich zajęcia prowadzone przez profesjonalnych animatorów: akademia golfa oraz turnieje łucznicze. Natomiast po obiedzie wybraliśmy się na podchody do pobliskiego lasu, gdzie każdy mógł sprawdzić swoją orientację w terenie i umiejętności współpracy w zespole.  Po długim marszu nadszedł czas na zajęcia w basenie i pyszną kolację. Wieczorem dla naszych dzieci zorganizowana była dyskoteka. Nasi uczniowie mogli wyszaleć się na parkiecie i zintegrować się przez wspólne zabawy i tańce.

Dzień III

Tuż po śniadaniu przyszedł czas na spakowanie swoich rzeczy. Ze smutkiem opuszczaliśmy te urocze miejsce. W drodze powrotnej udało nam się zwiedzi c jeszcze Muzeum Ikon oraz Muzeum Drukarstwa w Supraślu. Nasi uczniowie dowiedzieli się jak powstaje ikona oraz samodzielnie mogli namalować własną ikonę. Wszyscy byli pod wrażeniem klimatu i tajemniczości tego pięknego miejsca. Na koniec jeszcze tylko Mc Donalds i powrót do szkoły, gdzie czekali na nas nasi kochani rodzice. 

Naszą przygodę trudno opisać, trzeba to po prostu przeżyć. Za nami wiele emocji, przygód i wrażeń, których nie da się zapomnieć.  Z niecierpliwością czekamy na koleją równie emocjonującą wyprawę.

| Fotogaleria |  

Gościmy

Odwiedza nas 229 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

12851241
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
13741
18242
151828
12561948
551944
572690
12851241

Your IP: 34.201.9.19
Server Time: 2020-10-24 12:44:03

Video

 

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Joomla Templates by Joomla-Monster.com