Header

Facebook YouTube

 

Books

Books

 

 

Toys

Toys

 

 

Painting

Painting

 

 

Sport

Sport

 

Podręczniki

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

Dzień Seniora

14 listopada 2023 roku obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora. Wolontariusze naszej szkoły udali się do Dom Dziennego Pobytu „Senior" w Wyszkowie , gdzie zaprezentowali  humorystyczne przestawienie pt "Spotkanie seniorów przy herbatce". Wręczyli zebrane herbaty i kartki z życzeniami. Czas spędzony z seniorami był niezwykle miły i wesoły. Pan Roman Szymanik zachwycił nas swoją recytacją opowiadania Adama Mickiewicza pt "Reduta Ordona". Mieszkańcy byli bardzo wzruszeni, że tak młode pokolenie pamięta o nich. Dziękujemy za ofiarowane batony dla naszych uczniów. Będzie jeszcze okazja do spotkania się z seniorami już niebawem, ale to mała niespodzianka. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za aktywny udział w akcji, a seniorom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.
Drodzy seniorzy! Życzymy, abyście zawsze byli otaczani życzliwością, byście mogli dbać o siebie i rozwijać swoje pasje. Życzymy zdrowia, pomyślności i umiejętności radowania się każdą chwilą. Wszystkiego najlepszego!

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Licznik odwiedzin

23830947
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
449
9178
39131
23748796
16711
204676
23830947

Your IP: 44.220.249.141
Server Time: 2023-12-03 04:50:51

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com