Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

zak19 czerwca w I Językowej Szkole podstawowej „Language” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Spotkanie miało wyjątkowy charakter – szczególnie dla uczniów klasy III, którzy ukończyli pierwszy etap edukacyjny, aby po wakacjach rozpocząć naukę w klasie IV.

Uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawczyni Pani Joanny Jędrysiak oraz przy pomocy uczniów z klas drugich i czwartych oczarowali wszystkich zebranych gości przepięknym a jednocześnie humorystycznym występem artystycznym pt. "Dziennik pokładowy". W wakacyjny nastrój wprowadziła wszystkich wesoła inscenizacja oraz letnie piosenki.

 Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród i świadectw z biało-czerwonym paskiem najlepszym uczniom, dyplomów i podziękowań dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu.

Nasz kilkumiesięczny rejs kończy się, a zważywszy na liczbę uczniów wyróżnionych podczas ceremonii za osiągnięcie wysokich wyników w nauce tegoroczną podróż można zaliczyć do udanych.

Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Urszula Nowak - Martyna pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

| Fotogaleria |

Piknik Rodzinny „Morskie opowieści”

piknik39 czerwca w I Językowej Szkole Podstawowej „Language” oraz w Przedszkolu i Żłobku Nasze Bambino odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Morskie opowieści”. Wszyscy goście zostali serdecznie powitani przez Dyrektora Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Wyszkowie Dariusza Glinkę oraz Panią Dyrektor I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” Urszulę Nowak - Martynę. Gośćmi honorowymi na pikniku byli: Andrzej Krawczyk- kapitan żeglugi wielkiej i komandor Józef Kowalewski. Punktem otwierającym niecodzienną imprezę był koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Ligi Morskiej i Rzecznej. Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie  w języku angielskim pt. „Peter Pan” w wykonaniu uczniów I JSP. Po kolorowej inscenizacji nadszedł czas na pełny energii pokaz tańca w wykonaniu przedszkolaków oraz pokaz zumby zaprezentowany przez uczniów szkoły podstawowej. Ogromne wrażenie na wszystkich naszych gościach zrobił pokaz mody marynarskiej oraz  pokaz talentów, podczas którego dzieci miały szansę zaprezentować swoje umiejętności w różnych dziedzinach takich jak taniec, śpiew, recytacja czy gra na instrumencie. Całą imprezę uświetniła zabawna inscenizacja „Rzepki” w wykonaniu rodziców z grypy przedszkolnej „poziomki”. Przedstawienie skupiło bez wątpienia uwagę wszystkich widzów. Następnie nadszedł czas na swobodną zabawę w miłej, rodzinnej atmosferze. Na uczestników imprezy czekał też kącik gastronomiczny, kącik książki, kącik klocków EDUKIDO,  kącik fryzjerski, oraz malowanie buzi. Nie zabrakło również loterii fantowej. W tym roku po raz pierwszy została również zorganizowana akcja licytacyjna, w której zostały wystawione własnoręcznie wykonane przez dzieci prace o tematyce morskiej. Pieniążki zebrane w ramach loterii fantowej i licytacji zostaną przekazane na cel charytatywny. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy tak aktywnie włączyli się w akcje i zechcieli wspomóc potrzebujące dziecko.   

Piknik udał się nadzwyczajnie dzięki wielu atrakcjom, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie, jak również z powodu prawdziwie wakacyjnej, nadmorskiej pogody.Za wyczarowanie niezwykłych fryzur i wspaniałe makijaże dziecięce ora pomoc przy organizacji pikniku  dziękujemy uczniom I klasy Technikum Usług Fryzjerskich, I klasy Pedagogicznej IV Liceum Ogólnokształcącego, I klasy Technikum Poligraficzno- Usługowego w Wyszkowie. Dziękujemy Pani Wioletcie Kalinowskiej za prowadzenie imprezy i oprawę muzyczną. Z całego serca dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz Gronu Pedagogicznemu za zaangażowanie  się w przygotowania do Pikniku Rodzinnego!

| Fotogaleria |

Raz, dwa, trzy- Pomyśl Ty!

14 czerwca czworo uczniów reprezentowało naszą szkołę w XI Gminnym Konkursie Matematycznym "Raz, dwa, trzy- Pomyśl Ty!", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie. Gratulujemy uczniowi klasy III- Bartoszowi Zającowi, który zdobył II miejsce oraz wyróżnionym pozostałym uczestnikom konkursu: Natalii Karpińskiej (II A), Bartłomiejowi Wójcikowi (II B) i Kacprowi Bartniczakowi (III). Życzymy dalszych sukcesów w nauce!

| Fotogaleria |

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

05851994
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
301
0
301
5822565
74469
454004
5851994

Your IP: 54.92.148.165
Server Time: 2019-07-19 18:24:37

Video

 
Joomla Templates by Joomla-Monster.com