Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

Walentynkowa randka w ciemno z książką w klasie piątej

 
walentynkiZ okazji Walentynek piątoklasiści przygotowali dla młodszych kolegów niespodziankę - walentynkową randkę w ciemno z książką. Każdy kto miał ochotę, mógł wypożyczyć książkę ze szkolnej biblioteki w sposób nieco inny - nie sugerując się okładką, ale rekomendacją kolegów. Tajemniczo zapakowane książki skusiły wielu czytelników, a piąta klasa odtrąbiła sukces: wypożyczono wszystkie przygotowane książki! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Walentynek w I JSP.
 

Zaczarowana Zagroda

biblioteka19W dniu 17 stycznia uczniowie klasy II a i II b wzięli udział w lekcji czytelniczej w Bibliotece Miejskiej w Wyszkowie. Zajęcia były adekwatne do omawianej obecnie zimowej lektury dla klas drugich "Zaczarowana zagroda". Dzieci były zachwycone piękną prezentacją przygód Elegancika i z dużym zaangażowaniem wykonywały przygotowane dla nich zadania. Bardzo dziękujemy pani Sylwii Jaworskiej za miłe przyjęcie i poświęcony czas. 

| Fotogaleria |

On jest Królem

onjestkrolemW dniu 20 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe pt. „On jest Królem”. Publiczność mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajence. Jednak to do nich i małego Jezuska przybyli tak honorowi goście jak trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Po przedstawieniu jasełkowym uczniowie z klasy pierwszej zaśpiewali piękną pastorałkę „Od serca do ucha”, natomiast uczniowie z klas czwartych i klasy piątej zaprezentowali utwory w języku angielskim oraz taniec do pastorałki „Gwiazdy tańczyły”.  Nie mogło oczywiście zabraknąć tańca grupy uczęszczającej na zajęcia z zumby.  Na zakończenie spotkania uczniowie a następnie Pani dyrektor Urszula Nowak – Martyna złożyli wszystkim przybyłym gościom świąteczne i noworoczne życzenia. 

| Fotogaleria |

Gościmy

Odwiedza nas 332 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

04422046
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
4758
8886
56092
4338495
91016
240393
4422046

Your IP: 54.173.237.152
Server Time: 2019-02-16 08:55:02

Video

 
Joomla Templates by Joomla-Monster.com