Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

Pierwsza pomoc

1pomoc11 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestniczyli w nich uczniowie wszystkich klas. Przeprowadzone przez panią Kamilę Krajewską miały w atrakcyjny sposób zaznajomić uczniów z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w nagłych przypadkach.

Uczniowie mieli udzielić pierwszej pomocy, wezwać służby ratunkowe, ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, przeprowadzić resuscytację. Każdy z uczniów biorących udział w zajęciach miał możliwość samodzielnie przeprowadzić poszczególne zadania w sposób praktyczny. Bardzo dziękujemy Pani Kamili Krajewskiej za przekazaną wiedzę i umiejętności, które mogą okazać się bezcenne w przypadku ratowania życia. 

| Fotogaleria |

Noc Mikołajkowa

mikolajki1noc W dniu  6- 7 grudnia w naszej szkole dla uczniów klas I-III odbyła się Noc Mikołajkowa, która już na stałe wpisała się w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. W tym roku upłynęła ona pod hasłem "Mikołajki w świecie bajki". Nasze grono przy nieocenionej i niezawodnej pomocy młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych ZDZ w Wyszkowie przygotowało dla naszych dzieci moc niezapomnianych wrażeń. Każda klasa wraz w  wychowawcami przygotowała zespołową pracę plastyczną pt. "Ulubiona posta bajkowa". Następnie dzieci wyruszyły na świetlicę szkolną, gdzie czekało na nich przedstawienie teatralne pt. "Zamieszanie w krainie bajek"  w wykonaniu uczniów liceum....i części naszego personelu. Na bajkowej polanie nasze dzieciaki  spotkały znane i lubiane postacie z kultowych bajek. Kolejnym punktem spotkania była pyszna, samodzielnie przyrządzona kolacja. Podczas nocy mikołajkowej został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy bajkowy strój. Wszyscy uczniowie z dumą prezentowali swoje bajkowe kreacje i zasłużyli na gromkie brawa oraz słodką niespodziankę.Cały  wieczór towarzyszył nam bajeczny nastrój. Następnie zmęczeni ale zadowoleni uczniowie udali się do swoich klas, aby zorganizowac sobie miejsce do spania i wyciszyć przy czytanej przez nauczycieli tradycyjnej bajce na dobranoc. Emocje, które towarzyszyły tego wieczoru dzieciom, jak również ich rodzicom, są nie do opisania. Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się samodzielnością i nie lada odwagą. Jesteśmy z nich bardzo dumni!
 

Andrzejkowa Noc Filmowa

andrzejkiKlasy 4a, 4b i 5, pod opieką pań G. Gołębiewskiej, L. Depta i D. Szewczyk, zorganizowały Andrzejkową Noc Filmową. Oprócz projekcji wybranych przez uczniów filmów (Piotruś. Wyprawa do Nibylandii i Tarapaty) odbyła się dyskoteka. Nie zabrakło wróżb andrzejkowych, gier i zabaw, a także niespodzianek - uczestnicy Nocy w szkole zostali obdarowani przez Panią Dyrektor U. Nowak-Martyna choinkami, by wszyscy mogli poczuć nastrój zbliżających się świąt...
 

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

03890744
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2264
4511
6775
3862201
51682
145864
3890744

Your IP: 54.167.15.6
Server Time: 2018-12-17 11:36:04

Video

 
Joomla Templates by Joomla-Monster.com