Header

Facebook YouTube

 

Books

Books

 

 

Toys

Toys

 

 

Painting

Painting

 

 

Sport

Sport

 

Podręczniki

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023

„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy.”
Tą piosenką zaśpiewaną przez uczennicę klasy 8a Danutę Wachowską tegoroczni absolwenci pożegnali w czwartek, 23 czerwca 2023 r. naszą szkołę.
Pierwszym etapem uroczystości był Polonez w wykonaniu ósmych klas. Następnie klasa trzecia wprowadziła nas w doskonały nastrój swoim talentem artystycznym. Nie obyło się bez łez i wzruszenia.
Pan dyrektor Dariusz Glinka przekazał słowa od pani Urszuli Nowak-Martyna skierowane do absolwentów I JSP w Wyszkowie, w których życzyła, aby z godnością szli przez życie, bo w nich jest siła i odwaga by odnosić sukcesy te mniejsze i te większe. 
Na uroczystości pani dyrektor Anna Zimny wręczyła nagrody, dyplomy dla najlepszych w nauce, najbardziej zaangażowanych uczniów, za udział w konkursach i podziękowania dla rodziców. Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca. Swoje podziękowania ósmoklasiści skierowali do dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli, rodziców, za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Nie zapomnieli o pracownikach obsługi, żegnali się z kolegami, przyjaciółmi bo każdy koniec to początek czegoś nowego.
Nasi kochani absolwenci nie bójcie się marzyć, próbujcie różnych rzeczy, doświadczajcie i szukajcie swojej drogi, nie przejmujcie się napotkanymi trudnościami. 
Wy drodzy rodzice po prostu wspierajcie swoje dzieci, stawajcie za nimi murem ale i też wymagajcie.
Życzymy wszystkim uczniom, zarówno tym, którzy nadal pozostają w naszej szkole, jak również absolwentom wspaniałych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń, uśmiechu i radości. Nareszcie wakacjeee jupiiii 
Do zobaczenia we wrześniu!

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Licznik odwiedzin

24591092
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
441
2081
9889
24558199
69339
123700
24591092

Your IP: 100.28.227.63
Server Time: 2024-06-20 02:43:42

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com