Bal Karnawałowy Klas I-III

W końcu karnawał to czas balów i zabaw, na który szczególnie czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli!
Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, piłkarzy, piratów… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci a rozpoznać dzieci było trudno. W trakcie żadnego balu karnawałowego nie może zabraknąć również poczęstunku, gdyż podczas takich zabaw dzieci szybko stają się spragnione i głodne. Najbardziej smakują właśnie te przygotowane samodzielnie: apetyczne kanapeczki, szaszłyki, warzywa w słupkach z sosem, sałatkę na pomidorach i kanapki na ogórkach- pychotka.
Wielkie słowa podziękowania kierujemy do Wolontariuszy naszej szkoły za piękną dekorację, oprawę i prowadzenie balu. Właśnie tak bawili się nasi uczniowie- zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Your IP: 3.149.234.141
Server Time: 2024-04-25 05:25:25