Uroczystość Ślubowania uczniów klasy pierwszej

slubowanieDnia 7 listopada odbyła się w naszej szkole Uroczystość Ślubowania uczniów klasy pierwszej. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym pt. „Szkoła w smerfowym lesie”. W którym uczniowie zaprezentowali soje umiejętności recytatorskie, językowe i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała dyrektor Urszula Martyna - Nowak. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” w Wyszkowie. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Nie zabrakło też upominków ufundowanych przez Radę Rodziców. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Your IP: 3.234.214.113
Server Time: 2019-12-08 03:05:51