Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

zak19 czerwca w I Językowej Szkole podstawowej „Language” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Spotkanie miało wyjątkowy charakter – szczególnie dla uczniów klasy III, którzy ukończyli pierwszy etap edukacyjny, aby po wakacjach rozpocząć naukę w klasie IV.

Uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawczyni Pani Joanny Jędrysiak oraz przy pomocy uczniów z klas drugich i czwartych oczarowali wszystkich zebranych gości przepięknym a jednocześnie humorystycznym występem artystycznym pt. "Dziennik pokładowy". W wakacyjny nastrój wprowadziła wszystkich wesoła inscenizacja oraz letnie piosenki.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród i świadectw z biało-czerwonym paskiem najlepszym uczniom, dyplomów i podziękowań dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu.

Nasz kilkumiesięczny rejs kończy się, a zważywszy na liczbę uczniów wyróżnionych podczas ceremonii za osiągnięcie wysokich wyników w nauce tegoroczną podróż można zaliczyć do udanych.

Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Urszula Nowak - Martyna pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

204086

Your IP: 18.232.124.77