Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

pz

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

Pasje uczniów

dyp

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

Noc Mikołajkowa

mikolajki1noc W dniu  6- 7 grudnia w naszej szkole dla uczniów klas I-III odbyła się Noc Mikołajkowa, która już na stałe wpisała się w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. W tym roku upłynęła ona pod hasłem "Mikołajki w świecie bajki". Nasze grono przy nieocenionej i niezawodnej pomocy młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych ZDZ w Wyszkowie przygotowało dla naszych dzieci moc niezapomnianych wrażeń. Każda klasa wraz w  wychowawcami przygotowała zespołową pracę plastyczną pt. "Ulubiona posta bajkowa". Następnie dzieci wyruszyły na świetlicę szkolną, gdzie czekało na nich przedstawienie teatralne pt. "Zamieszanie w krainie bajek"  w wykonaniu uczniów liceum....i części naszego personelu. Na bajkowej polanie nasze dzieciaki  spotkały znane i lubiane postacie z kultowych bajek. Kolejnym punktem spotkania była pyszna, samodzielnie przyrządzona kolacja. Podczas nocy mikołajkowej został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy bajkowy strój. Wszyscy uczniowie z dumą prezentowali swoje bajkowe kreacje i zasłużyli na gromkie brawa oraz słodką niespodziankę.Cały  wieczór towarzyszył nam bajeczny nastrój. Następnie zmęczeni ale zadowoleni uczniowie udali się do swoich klas, aby zorganizowac sobie miejsce do spania i wyciszyć przy czytanej przez nauczycieli tradycyjnej bajce na dobranoc. Emocje, które towarzyszyły tego wieczoru dzieciom, jak również ich rodzicom, są nie do opisania. Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się samodzielnością i nie lada odwagą. Jesteśmy z nich bardzo dumni!
 

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

10096269
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
614
13424
14038
9970109
358461
381623
10096269

Your IP: 18.206.187.81
Server Time: 2020-05-25 01:02:29

Video

 

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Joomla Templates by Joomla-Monster.com