Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

Wycieczka do Muzeum Narodowego w Warszawie

muzeumW dniu 27 listopada uczniowie klasy II A, II B oraz klasy III wybrali się na wycieczkę do Muzeum Narodowego w Warszawie. Na dzieci czekały tam bardzo interesujące lekcje. Uczniowie dowiedzieli się co to jest muzeum oraz w jakim celu chroni się zabytki i gromadzi eksponaty muzealne. Przewodnik pokazał dzieciom najciekawsze eksponaty w Muzeum Narodowym. Pobyt w tym niesamowitym miejscu kultury był okazją do bezpośredniego obcowania dzieci ze sztuką muzealną.  Jednak na naszych uczniów po pobycie w muzeum czekała jeszcze jedna atrakcja, mianowicie seans filmowy w kinie pt. „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Podczas oglądania filmu wszyscy mogliśmy niewątpliwie przenieść się w świat fantazji i wraz z główną aktorką trafić do magicznej krainy, gdzie toczy się walka dobra ze złem. Wycieczka dostarczyła naszym uczniom wiele niezapomnianych wrażeń i z pewnością czekają już na kolejną. 

| Fotogaleria |

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

04948815
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3999
4427
8426
4905187
183976
278405
4948815

Your IP: 18.232.147.215
Server Time: 2019-04-22 09:58:56

Video

 
Joomla Templates by Joomla-Monster.com