Kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursie recytatorskim!

konkursW dniu 14 listopada czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. „Jesień słowem malowana”. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie. Celem konkursu było zachęcanie uczniów do samodzielnej interpretacji poezji oraz uwrażliwianie na piękno jesieni. W trakcie prezentowanej recytacji komisja oceniała dobór tekstu, jego pamięciowe opanowanie, dykcję i interpretację oraz wyraz artystyczny. Naszą szkołę reprezentowali:
w kategorii klas I- III : Szymon Skrzecz, Amelia Kaczmarska
w kategorii klas IV-VI- Magdalena Szczytowska, Natalia Sobotka. Sukcesem dla naszej placówki jest niewątpliwie zajęcie III miejsca w Gminnym Konkursie Recytatorskim przez Szymona Skrzecza i Magdalenę Szczytowską. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Your IP: 54.167.15.6
Server Time: 2018-12-17 12:45:05