Header

Facebook YouTube

 

Sport

Sport

 

 

Painting

Painting

 

 

Toys

Toys

 

 

Books

Books

 

Wersja językowa

Polish English Spanish

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Galeria

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Welcome to the School Website

Kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursie recytatorskim!

konkursW dniu 14 listopada czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. „Jesień słowem malowana”. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie. Celem konkursu było zachęcanie uczniów do samodzielnej interpretacji poezji oraz uwrażliwianie na piękno jesieni. W trakcie prezentowanej recytacji komisja oceniała dobór tekstu, jego pamięciowe opanowanie, dykcję i interpretację oraz wyraz artystyczny. Naszą szkołę reprezentowali:
w kategorii klas I- III : Szymon Skrzecz, Amelia Kaczmarska
w kategorii klas IV-VI- Magdalena Szczytowska, Natalia Sobotka. Sukcesem dla naszej placówki jest niewątpliwie zajęcie III miejsca w Gminnym Konkursie Recytatorskim przez Szymona Skrzecza i Magdalenę Szczytowską. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

| Fotogaleria |

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

03890841
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2361
4511
6872
3862201
51779
145864
3890841

Your IP: 54.167.15.6
Server Time: 2018-12-17 12:45:05

Video

 
Joomla Templates by Joomla-Monster.com