Wycieczka do Deskurowa

piknik4 czerwca uczniowie klas III i IV wzięli udział w wycieczce do Deskurowa. Została ona zorganizowana przez Rodziców z w/w klas.
Park Linowy Leśna Frajda to cudowne miejsce na wycieczkę dla grup szkolnych. Park Linowy jest miejscem, gdzie dzieci nie tylko świetnie bawią, ale również wiele się uczą. Bliski kontakt z naturą i świeże powietrze to idealna odskocznia od zgiełku miast i bezcenna korzyść dla zdrowia. Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem instruktora, uczestnicy ruszają na trasy zawieszone między drzewami na różnych wysokościach. Ciekawe przeszkody i zjazdy oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny przyniosą wiele frajdy. Przy okazji nauczą odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu.
Dzieciom wycieczka bardzo się podobała i zadowolone wróciły do szkoły. Dziękujemy rodzicom!

Your IP: 54.226.209.201
Server Time: 2018-11-20 17:14:17