Warsztaty teatralne w klasie III b

wteatralneTeatr, dzięki któremu dziecko rozwija kluczowe sprawności intelektualne: percepcję, uwagę, pamięć, wyobraźnię, myślenie, a przede wszystkim wzbogaca swoją wiedzę na temat świata i człowieka oraz nauka przez zabawę, która pozwala w szybki sposób przyswoić i utrwalić zdobyte wiadomości to dwie rzeczy, które połączyliśmy na jednej z lekcji edukacji polonistycznej w klasie III b. Uczniowie mieli możliwość wykazać się umiejętnościami aktorskimi oraz zdobytą wiedzą. Każdy z uczniów wcielił się w rolę lekarza wybranej specjalności, prezentując klasie na czym polega jego zawód. Wśród aktorskich lekarzy mieliśmy zaszczyt zaobserwować oraz dowiedzieć się jak wygląda praca pediatry, laryngologa, okulisty, ortopedy, a nawet chirurga. Dzięki przygotowanej przez uczniów scenerii oraz rekwizytom zagrane sceny były doskonale zobrazowane. Nie zabrakło również aktorskiej kreatywności i lekarskiego poczucia humoru.

1901

Your IP: 3.138.200.66