Header

Facebook YouTube

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

Galeria

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

Robotyka

Ożyw swoją wyobraźnie. Ożyw swoje zabawki . Czyli warsztaty robotyki!

Czy skrycie nigdy nie marzyłeś o tym by Twoja ulubiona maskotka pobawiła się z Tobą, by Twój superbohater wstał i zaprosił Cię do wspólnego ratowania świata? Czy nie masz już dość poruszania  swoja zabawką i podkładania jej głosu? Może Twojej zabawce brakuje serca?

Poznaj coś nowego. Stwórz swoją zabawkę od samego początku. Wybierz jej głos, oczy, kształt. To  Ty decydujesz w jaki sposób i gdzie będzie poruszać się Twój nowy towarzysz. Możesz zrobić wszystko. Począwszy od własnych konstrukcji, które siedzą skrywane gdzieś w Twojej głowie, poprzez roboty sumo, węże, psy, gęsi, skorpiony , dźwigi i wiele innych. Możliwości są nieograniczone. Ty stajesz się konstruktorem swoich pragnień.

Warsztaty robotyki są to 1,5 godzinne spotkania, które odbywają się raz w tygodniu.  Podczas nich dowiesz się, jak tchnąć w swojego robota życie dzięki sercu, czujnikom dotyku i koloru oraz silnikom. Dokonasz tego używając, jak również swojego własnego kreatywnego myślenia.  Podczas jednych zajęć zbudujesz, zaprogramujesz i pobawisz się swoim dziełem.  W razie problemów możesz liczyć na pomoc naszych nauczycieli.

Możesz być pewny, że zabawki dostarczą Ci dużo rozrywki. Nasze roboty sumo świetnie sprawdzają się w walkach, a samochody w wyścigach. Możesz też spróbować strzelać do tarczy przy pomocy węża. Bywają też roboty, które są grami same w sobie. Wyobraź sobie, że możemy stworzyć takiego robota, który, gdy ukryjemy pod jednym z trzech kubeczków kulkę będzie potrafił pomieszać te kubeczki i starać się oszukać nas co do położenia naszej kulki. Czy uda Ci się wygrać z robotem?

Serdecznie zapraszamy!

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Video

 

Gościmy

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com