Ferie zimowe w I JSP ,,Language’’ w Wyszkowie

feriePodczas ferii zimowych na świetlicy szkolnej mięliśmy okazję gościć dzieci z naszej zerówki. Wspólnie z uczniami ze szkoły podstawowej wykonywały prace plastyczno – techniczne (czarodziejska kula, serce walentynkowe dla rodziców itp.), uczestniczyły w różnych zabawach i grach integracyjnych. Można było też spróbować swoich sił artystycznych i twórczych. Dzieci ze szkoły podstawowej przygotowały teatrzyk dla dzieci z zerówki pt. ,,Dom pełen śmiechu’’. Niesamowite było to, że uczniowie sami wymyślili scenariusz, wykonali własnoręcznie stroje, rekwizyty oraz nadali tytuł przedstawieniu. Teatr łączy w sobie wiele dziedzin twórczości artystycznej: literaturę, muzykę, taniec, ruch sceniczny i plastykę. Kontakt z nim już od najmłodszych lat pomaga rozwijać inteligencję emocjonalną dziecka.

Podsumowując, ferie zimowe w naszej szkole upłynęły bezpiecznie i wesoło

| Zapraszamy do fotogalerii |