„Czas jak rzeka płynie”

zakrszk201723 czerwca w I Językowej Szkole podstawowej „Language” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Spotkanie, choć było jednym z wielu, jakie mieliśmy w trakcie minionego roku szkolnego, to jednak miało wyjątkowy charakter –  szczególnie dla uczniów klasy III, którzy ukończyli pierwszy etap edukacyjny, aby po wakacjach rozpocząć naukę w klasie IV.

Nasi uczniowie oczarowali wszystkich zebranych gości występem artystycznym pt. "Wakacyjny rejs". W wakacyjny nastrój wprowadziła wszystkich historia marynarzy i piratów oraz znane melodie szant. Po części oficjalnej przyszedł czas  na wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, dyplomy o za szczególne osiągnięcia oraz miłe słowa, podziękowania i gratulacje.

Życzymy wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom radosnych, ciepłych i bezpiecznych wakacji!

| Zapraszamy do fotogalerii |