Header

Facebook YouTube

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

Galeria

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

BAL KARNAWAŁOWY 2017

bal karnawalowyW dniu 23 stycznia 2017r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich naszych uczniów. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na zajęciach świetlicowych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji karnawałowej. Dzięki pomocy starszych kolegów i koleżanek ze szkół ponadgimnazjalnych salę przyozdobiły różnokolorowe serpentyny i balony. Sala gimnastyczna  przypominała zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan  DJ „Sprężynka” - animator Studia Artystyczno-Edukacyjnego „Bąbel Ziombel”. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Prowadzący imprezę urozmaicał zabawę ciekawymi konkursami oraz sztuczkami magicznymi.  Każdy uczestnik balu miał możliwość do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach w Fotobudce.  Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego!

| Zapraszamy do fotogalerii |

 

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Video

 

Gościmy

Odwiedza nas 314 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com