Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pt. „Portret Babci, Portret Dziadka”

k.plastycznyW dniu 20 stycznia w I Językowej Szkole Podstawowej „Language” nastąpiło rozstrzygnięcie wyników konkursu plastycznego, który zorganizowany został z okazji Dnia Babci i Dziadka. Te święta były wielką inspiracją dla wielu naszych uczniów do wykonania przepięknych, oryginalnych prac artystycznych. Uczniowie za pomocą dowolnej techniki  zobrazowali bardzo ważne osoby w ich życiu jakimi są babcia i dziadek.  Prace oceniało Jury  w składzie:

przewodnicząca Jury: Pani Irena Filipowicz- instruktor artystyczny Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”

członek Jury: Pani Klaudia Rydzewska- laureatka Ogólnopolskich Konkursów Plastycznych, studentka grafiki użytkowej w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania Pod Auspicjami Polskiej Akademii Nauk

członek Jury: Pani Aneta Pietrak nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Przedszkolu „Nasze Bambino”, pasjonatka rysunku i malarstwa.

Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Jury zdecydowało się wyłonić następujących laureatów: Lena Skrabulska (kl. II a), Dorota Blicharz (kl. III) oraz Karolina Chreścionko (kl. II c). Wyróżnione zostały również prace następujących uczniów: Jakub Górski, Kornelia Mróz, Seweryn Niemyski, Inga Prażuch, Aleksandra Bil, Antoni Stanczewski.

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Prace konkursowe można podziwiać na korytarzu szkolnym.  Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w Konkursie Plastycznym i życzymy dalszych sukcesów!