Header

Facebook YouTube

Podręczniki

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

KONCERT ŚWIĄTECZNY

jaselkaW dniu 16 grudnia w I Językowej Szkole Podstawowej „Language” odbył się wzruszający, a zarazem pełen radosnego oczekiwania Koncert Świąteczny, przygotowany przez naszych wspaniałych uczniów pod czujnym okiem swoich nauczycieli. W roli prowadzących wystąpili uczniowie szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez ZDZ w Wyszkowie – Natalia Manowska i Jonasz Kosowski. Koncert rozpoczął się od  pastorałki „Grajmy Panu”  w interpretacji uczniów klasy II b i klasy III. Następnie swoje umiejętności muzyczne zaprezentowały pozostałe klasy: I, II a, II c w pastorałce „Gore gwiazda”. Oczywiście w naszej szkole nie mogło zabraknąć również utworu w języku angielskim. Była to popularna piosenka  Shakina Stevensa „Merry Christmas everyone”. Po pięknym, nastrojowym wprowadzeniu nadszedł czas na prezentację umiejętności tanecznych naszych uczniów. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki zaprezentowali piękne  choreografie. Także grupa taneczna pod kierunkiem pana Adriana Wilczko pokazała to, czego nauczyła się w ciągu ostatnich miesięcy. Na zakończenie występu artystycznego zabrzmiała hiszpańska pastorałka w wykonaniu wszystkich uczniów naszej szkoły.

Przepiękny Koncert został nagrodzony gromkimi brawami, które nie miały końca. Po emocjonujących pokazach muzyczno- tanecznych nadszedł czas na bardzo ciepłe słowa podziękowania i  życzenia Pani Dyrektor  Urszuli Nowak –Martyny.  Oczywiście nie mogło zabraknąć długo oczekiwanych prezentów. Każdy mógł znaleźć pod choinką miły podarunek. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z Nami ten przedświąteczny czas. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok!

 

Serdeczne życzenia wesołych i spokojnych Świąt,

byśmy w natłoku świątecznych przygotowań

nie zapomnieli o najważniejszym.

Żeby w pokoju tej nocy pobladły troski nasze

i niepokoje zgasły.

By żaden człowiek nie był obcy. Żeby nie było samotnych.

Byśmy umieli się dzielić sercem jak opłatkiem.

Dyrektor i  kadra pedagogiczna

I Językowej Szkoły Podstawowej „Language”

| Zapraszamy do fotogalerii |

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com