Header

Facebook YouTube

Podręczniki

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

NOC MIKOŁAJKOWA W I JSP

mikolajkiW I Językowej Szkole Podstawowej „Language”  8-9 grudnia 2016r. odbyła się niezwykła, jedyna w roku Noc Mikołajkowa pod hasłem „Mikołajkowi Detektywi”. Nasze grono przy nieocenionej i niezawodnej  pomocy młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych ZDZ w Wyszkowie przygotowało dla naszych dzieci moc niezapomnianych wrażeń.  Wieczór został otwarty seansem filmowym, na którym wyświetlono angielskojęzyczny film animowany.  Następnie uczniowie ze szkoły policyjnej przeprowadzili  warsztaty z daktyloskopii, podczas których  każdy uczestnik miał możliwość  zbadania linii papilarnych palców dłoni.  Kolejnym punktem imprezy było poszukiwanie przez naszych małych detektywów, tajnie ukrytych prezentów, przy pomocy mapek i  śladów pozostawionych w budynku szkoły. Aby odnaleźć swój prezent każda klasa musiała wykonać szereg zadań i udowodnić, że zasługują na miano „Mikołajkowych Detektywów”.  Oczywiście nie mogło zabraknąć też wesołych zabaw i konkursów przy muzyce. Po emocjonujących wydarzeniach na dzieci czekała elegancka kolacja, w formie szwedzkiego stołu. Wszyscy uczestnicy po pełnym wrażeń wieczorze mogli zrelaksować się i wyciszyć przy czytanej przez Panią Dyrektor tradycyjnej bajce na dobranoc oraz kołysankach śpiewanych przy gitarze.  Pobudka dla naszych dzieci była równie ekscytująca, ponieważ pod poduszką znalazły kolejny prezent w postaci „słodkiego” kalendarza adwentowego. Po tym tradycyjnie rozegrała się bitwa na poduszki. Po porannej toalecie na wszystkie chętne uczennice czekały profesjonalne  stoiska fryzjerskie. Emocje, które towarzyszyły tego wieczoru dzieciom , jak również ich rodzicom, są nie do opisania.  Już dziś możemy stwierdzić, że jesteśmy dumni z naszych uczniów-  po raz kolejny spisali się na medal !

Pragniemy również bardzo podziękować  za wsparcie i pomoc w organizacji tak ogromnego projektu szkolnego jakim jest Noc Mikołajkowa rodzicom i  poszczególnym uczniom:

z klas pedagogicznych:  Natalii Manowskiej, Tomaszowi Groszkowskiemu, Karolinie Suskiej, Natalia Ojdana,  Daria i Dagmarze Zając z klas policyjnych:  Anicie Suskiej i Kamilowi Głowackiemu z Klasy  II technik usług fryzjerskich: Milenie Dyga, Aldonie Gołdys i Karolinie Król

| Zapraszamy do fotogalerii |

 

 

 

 

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com