Header

Facebook YouTube

Podręczniki

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W I JĘZYKOWEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ „LANGUAGE” W WYSZKOWIE

rozpoczecierszW dniu 1 września 2016r. w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Po zakończonym  okresie  wakacyjnym  wszyscy uczniowie przekroczyli mury naszej szkoły po to, aby znów  razem zdobywać wiedzę, nowe doświadczenia i umiejętności. Program uroczystości prowadzony był przez starszych kolegów i koleżanki z I Technikum Poligraficzno- Usługowego oraz IV Liceum Ogólnokształcącego – Natalię Szczerbę i Jonasza Kosowskiego. Wszystkich zebranych gości przywitał dyrektor  ZDZ CK w Wyszkowie Dariusz Glinka. Następnie pani dyrektor I JSP „Language” Urszula Nowak-Martyna przedstawiła grono pedagogiczne oraz nadmieniła o nowych planach rozwoju naszej placówki. Na osłodzenie pierwszego dnia w nowym roku szkolnym uczniowie zostali obdarowani  upominkami  a następnie udali się z wychowawcami  do swoich klas. Wszystkim naszym uczniom życzymy  wielu sukcesów edukacyjnych i wychowawczych w nowym roku szkolnym 2016/2017. 

|Zapraszamy do fotogalerii|

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com