I JSP na ZIMOWYM NARODOWYM !!!

lodowiskoRuch to zdrowie. Podczas zajęć ruchowych dzieci gromadzą spostrzeżenia, wrażenia, wzbogacają zasób swoich doświadczeń, wyobrażeń, pojęć. Kształtują pamięć, uwagę i myślenie. Z pewnością wielu takich nowych doświadczeń nabyli uczniowie I JSP w Wyszkowe we wtorkowe przedpołudnie na Lodowisku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Celem wyjazdu była nauka jazdy na łyżwach oraz integracja. Lodowisko było zarezerwowane tylko dla naszej grupy. Dzieci miały zapewnionych profesjonalnych instruktorów jazdy na łyżwach. Do ich dyspozycji były także pingwinki i foczki, dzięki którym łatwiej było stawiać im „pierwsze kroki” na lodzie. Nasi uczniowie bawili się wyśmienicie. Było  to dla nich nowe i cenne doświadczenie. Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły. Nasz wyjazd był bardzo udany. Pozwolił wzmocnić naszą sprawność fizyczną. Poza tym podczas wspólnej zabawy był czas na lepsze poznanie koleżanek i kolegów, a także  wychowawców. Zrelaksowani i odprężeni odzyskaliśmy siły do dalszej nauki.