Header

Facebook YouTube

pz

Dziennik elektroniczny

dziennik vulcan

Wersja językowa

Polish English Spanish

Pasje uczniów

dyp

Realizowane programy

mleko1

owoce

Galeria

I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" w Wyszkowie

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W I JĘZYKOWEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ „LANGUAGE”

denW dniu 14 października o godz. 10.00 w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu wszyscy uczniowie I JSP poprzez program artystyczny wyrazili swoją wdzięczność wychowawcom, nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej szkoły za pracę i trud włożony w ich wychowanie. Uwieńczeniem spotkania były życzenia, słowa uznania, kwiaty oraz słodki tort przygotowany przez Kolegium Rodziców. Na dzieci tego dnia czekało jeszcze wiele wrażeń. Oglądały film w języku angielskim z postaciami Disneya a następnie naszą szkołę odwiedziła „Podróżująca filharmonia”. Pan Marcin Jóźwiak zaprezentował nam kilka znanych utworów m.in. „Marsz Turecki”, „Ballada dla Adeliny” oraz utwory Elvisa Presleya. Do wspólnej zabawy zostali zaangażowani wszyscy uczniowie. 

| Zapraszamy do fotogalerii |

Pozytywna uwaga

zn szkola z pozytywna uwaga1

Video

 

Gościmy

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com