KONKURS "POZYTYWNA PORCJA ENERGII"

konkursW dniu 20 marca w ramach uczestnictwa w programie pt. "Pozytywna Porcja Energii"  uczniowie klasy I  pod kierunkiem wychowawczyni wykonali pracę konkursową  pt. "Dobre nawyki żywieniowe" w formie  wystawy typu "Land Art", polegającej na wprowadzeniu impulsu artystycznego do otaczającej przestrzeni. Dzieci  przystąpiły do działania z ogromnym zapałem. Tak udało nam się stworzyć aż dwie prace: tęczę owocowo-warzywną,  malowaną farbami na płótnie oraz drzewo- jabłoń  składającą się z ziemniaków i jabłek.   Efekty naszej pracy można podziwiać na ogrodzie szkolnym. Dziękujemy wszystkim rodzicom naszych pierwszoklasistów za dostarczenie materiałów niezbędnych do realizacji ważnego dla nas zadania.