Wycieczka do Warszawy

coloradoW dniu 4 marca  uczniowie klasy I wybrali się na wycieczkę autokarową do Teatru "Capitol" na spektakl pt. "Awanturka z leśnego podwórka" oraz do sali zabaw "Kolorado" w Warszawie. Spektakl  dostarczył zapewne naszym uczniom  wiele niezwykłych wrażeń, a także wartości kulturalnych  i moralnych.  Była  to pełna przygód i humoru bajka dla najmłodszych. Kolorowa i rozśpiewana w prawdziwie leśnej scenerii. Przedstawienie teatralne było tym bardziej interesujące, gdyż opierało się na interakcji z dziećmi, które brały czynny udział w przygodach leśnych zwierząt. Dzieci nauczyły się od bohaterów, że wzajemna miłość i szacunek jest najważniejszy w życiu. Po obejrzeniu spektaklu nadszedł czas na długo wyczekiwaną salę zabaw, gdzie znajdowało się mnóstwo atrakcji,  wiele ciekawych urządzeń np. na bazie sprężonego powietrza, przeznaczonych do interaktywnej zabawy piłeczkami (fontanny, armatki, stoły kreatywne itp.) .Dzieciom towarzyszyła wesoła zabawa i istne szaleństwo w kolorowym, przyjaznym  otoczeniu.