WYJĄTKOWA NOC MIKOŁAJKOWA W I JSP W WYSZKOWIE

noc mikolajkowaW dn. 3-4 grudnia 2015 roku nasi uczniowie wzięli udział w pełnej zabaw i ciekawych zajęć Nocy Mikołajkowej.

Dzieci zostały powitane przy mikołajkowej bramie, gdzie otrzymały bilet w postaci mikołajkowej czapki, zapowiadający świetną zabawę. Wieczór został otwarty seansem filmowym, na którym wyświetlono angielskojęzyczny film animowany. Następnie dzieci wykonały pracę plastyczną oraz uczestniczyły w grach i zabawach tanecznych. Kolejną atrakcją była elegancka kolacja, w trakcie której uczniowie korzystali ze szwedzkiego stołu. Wrażeń dopełniło poszukiwanie prezentów mikołajkowych przy pomocy śladów pozostawionych na korytarzach i w salach szkolnych, a także długo wyczekiwane przez dzieci nocowanie w szkolnej świetlicy. Wszyscy uczestnicy po pełnym wrażeń wieczorze mogli zrelaksować się i wyciszyć przy czytanej przez Panią Dyrektor tradycyjnej bajce na dobranoc oraz kołysankach śpiewanych przy gitarze. Poranna pobudka została urozmaicona bitwą na poduszki i … rozpakowaniem prezentów mikołajkowych gdyż wieczorem zabrakło na to dzieciom czasu. Zakończeniem zabawy była wizyta przyszłych pań fryzjerek, które wykonały wybrane przez dzieci fryzury.

Emocje, które towarzyszyły tego wieczoru dzieciom jak i pozostawiających ich rodzicom, są nie do opisania. Już dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy dumni z naszych uczniów- spisali się na medal ! Mamy nadzieję, że ta impreza wpisze się na stałe do kalendarza imprez w naszej szkole.

Your IP: 18.118.140.108
Server Time: 2024-04-19 06:32:16